QNAP TURBONAS TS-464-8G 4 BAY 2x 2.5GLAN NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ

Fiyat Bilgisi için Bayi Girişi Yapınız.
 • Stokta Var

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

Değerlendirme için bayi girişi yapmanız gereklidir.

QNAP TS-464 8GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ


QNAP TS-464 8GB NAS depolama ünitesi, üstün performansa sahip kompakt bir 4 yuvalı NAS'tır. Uygun fiyata 66 TB'a kadar depolama ve 4 TB M.2 SSD önbelleğe almayı* destekleyen TS-464, dosya yönetimi, yedekleme, işbirliği ve video dönüştürme için çoklu görev zorluklarınızı kolaylıkla karşılar.

2,5GbE bir zorunluluktur
TS-464, iki yerleşik 2.5GbE bağlantı noktasıyla bağlantı noktası kanalını ayarlayarak 589 MB/sn'ye kadar aktarım hızlarıyla tek bağlantı noktalı bir 10GbE NAS kadar hızlıdır.
Çoklu görev için dört çekirdekli
Çoklu görevler için optimize edilmiş Intel® dört çekirdekli işlemci ile ek görevler gerçekleştirin, daha fazla medya akışı yapın ve çalışan daha fazla hizmete sahip olun.
Çoklu görev için dört çekirdekli
Çoklu görevler için optimize edilmiş Intel® dört çekirdekli işlemci ile ek görevler gerçekleştirin, daha fazla medya akışı yapın ve çalışan daha fazla hizmete sahip olun.
Çift bağlantı noktalı 10GbE'ye yükseltin
1.647 MB/sn'ye kadar aktarım hızı sağlayan bir PCIe çift bağlantı noktalı 10GbE ağ kartı takarak ağ bağlantınızı geleceğe hazır hale getirin.
Daha hızlı USB aktarımı
İki adet USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) bağlantı noktası, USB aygıtlarına/cihazlarından daha hızlı yedekleme sağlar.
Daha fazla M.2 NVMe SSD
İki M.2 yuvası yeterli değilse daha fazla M.2 SSD yuvası için bir QM2 PCIe genişletme kartı takın.

 

2.5GbE NAS, 2023'te bir zorunluluk haline gelmiştir
Anahtarlar, anakartlar ve dizüstü bilgisayarlarda artan kullanılabilirlik ile 2023, 2.5GbE yılı haline gelmiştir. 2.5GbE TS-464 NAS, tek bağlantı noktalı bir 10GbE NAS kadar hızlıdır. Ağ potansiyelini ortaya çıkarmak ve hata toleransını artırmak için iki dahili 2.5GbE bağlantı noktasıyla bağlantı noktası ana hatlarını ayarlayarak 589 MB/sn'ye kadar kullanıcılarına aktarım hızları sunar.

Bir PCIe ağ kartı ile çift bağlantı noktalı 10GbE'ye yükseltin
Üstün donanım tasarımı ile TS-464'e çift bağlantı noktalı 10GbE ağ kartı QXG-10G2TB kurabilirsiniz . 10GbE ağ iletişimi, dört çekirdekli işlemci ve M.2 SSD önbelleğini birleştiren TS-464, tam performans potansiyelini açığa çıkarır.

Depolama kapasitesini 16 sabit sürücüye kadar genişletin
TS-464, RAID 5'te dört adet 3,5 inç 22 TB sabit sürücü takarak 66 TB'a kadar depolama kapasitesini destekler. Bir TL-D1600S QNAP depolama genişletme birimi bağlayarak, TS-464'e on iki ek sabit sürücü ekleyebilirsiniz. artan depolama gereksinimlerini karşılamak için 280 TB'a kadar depolama alanı elde etmek.
 

Depolama kapasitesini 16 sabit sürücüye kadar genişletin
TS-464, RAID 5'te dört adet 3,5 inç 22 TB sabit sürücü takarak 66 TB'a kadar depolama kapasitesini destekler. Bir TL-D1600S QNAP depolama genişletme birimi bağlayarak, TS-464'e on iki ek sabit sürücü ekleyebilirsiniz. artan depolama gereksinimlerini karşılamak için 280 TB'a kadar depolama alanı elde etmek.
TPU ile yapay zeka destekli görüntü tanımayı hızlandırın
TS-464, bir Edge TPU'dan QNAP AI Core'a (görüntü tanıma için yapay zeka destekli motor) yararlanarak, yüksek hızlı yüz ve nesne tanıma gerçekleştirebilir. Edge TPU, QuMagie'nin yüksek hızlı AI Görüntü tanıma ve hayal gücü ile binlerce depolama hızlı bir şekilde işlemesine ve anında yüz tanıma için gerçek videoyu analiz eden QVR Face'e olanak tanır.

 

USB 3.2 Gen 2 ile Tek Dokunuşla Kopyalama yedeklemesi
TS-464, USB 3.2 Gen 2 cihazlarına/cihazlarından daha hızlı dosya aktarımı için iki adet 10Gbps USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası sağlar. Tek Dokunuşla Kopyalama düğmesi ayrıca USB cihazlarının içeriğini tek bir düğmeye basarak TS-464'e yedeklemenizi sağlar.

GPU ile daha sorunsuz mobil deneyim
Akıllı telefonunuzla çok sayıda fotoğraf mı çekiyorsunuz? Qfile mobil uygulaması, fotoğrafları otomatik olarak TS-464'e yedekleyerek yer açmanıza yardımcı olacaktır. Intel® UHD Graphics ile TS-464, videoları 1080p / 720p'ye dönüştürmeyi büyük ölçüde hızlandırır ve değişen mobil ağ hızları üzerinden mobil cihazlara sorunsuz akış sağlar.

NAS'ınızı PC gibi kullanın
QNAP'ın özel Sanallaştırma İstasyonu, birden çok Windows®/Linux® sanal makinesinin çalıştırılmasını sağlar. Bir klavye, fare ve HDMI monitör bağlayarak TS-464'ü PC olarak kolayca kullanabilirsiniz.
 

Daha parlak. Daha pürüzsüz. hoşuna gidecek
QTS 5'te gezinirken, üstün bir göz atma deneyimi için ayrıntılara daha fazla özen gösterildiğini fark edeceksiniz. Daha sorunsuz bir NAS deneyiminin, rahat görsel tasarımın keyfini çıkarın ve favori uygulamalarınızı daha hızlı bulun.
Duyuru panosunu kullanmaya başlayın
İlk kez kurulum gerçekleştirirken, duyuru panosu kurulum sürecinde size yol gösterir. Hızlı ve kolay kurulum için adım adım talimatları uygulamanız yeterlidir.
Pürüzsüz ve reaktif kullanıcı arayüzü
Düğmelere tıklamak, uygulamalar arasında geçiş yapmak, pencereleri genişletmek/daraltmak olsun, her eylem çok daha akıcı. Ana menüdeki arama çubuğu da istenen uygulamaları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.


Gelişmiş siber güvenlik ve veri koruması
TS-464, kapsamlı ayrıcalık ayarları ve güvenlik önlemleri ile yüklenir. Ayrıca, kötü amaçlı yazılım ve bilgisayar korsanları gibi tehditlere karşı optimum NAS koruması sağlamaya yardımcı olan çok sayıda uygulama vardır.
 

Hesap Güvenliği
BT personelinin birden çok NAS sistemi için kullanıcı hesaplarını ve erişim haklarını verimli bir şekilde yönetmesine yardımcı olmak için Azure Active Directory Etki Alanı Hizmetlerini (Azure AD DS), LDAP ve Windows ACL'yi destekler. Kaba kuvvet saldırılarına karşı korumak için tüm kullanıcı hesapları için 2 Adımlı Kimlik Doğrulaması kullanın.
Güvenli uzaktan erişim
myQNAPcloud Link, İnternet üzerinden NAS'a kolay uzaktan bağlantı sağlar. Ya da gelişmiş güvenlikle NAS'a bir VPN bağlantısı kurmak için QVPN'i kullanabilirsiniz.
NAS Güvenlik Duvarı
QuFirewall, kullanıcı kurallarına göre proxy sunucuları ve soğan yönlendirmesi (Tor) tarafından gönderilen şüpheli paketleri kısıtlar ve engeller. QuFirewall ayrıca tespit edilen kötü amaçlı paketlere göre blok listesini dinamik olarak günceller.
Malware koruması
En son kötü amaçlı yazılım tanımlarını kullanarak TS-464'ünüzü düzenli olarak tarayın. Virüslü dosyalar tespit edilirse, NAS veri güvenliğini sağlamak için bunlar hemen kaldırılır.

 

İşlemci Intel® Celeron® N5095 4 çekirdekli/4 iş parçacıklı işlemci, 2,9 GHz'e kadar patlama
CPU Mimarisi 64-bit x86
Grafik İşlemciler Intel® UHD Grafikleri
Kayan Nokta Birimi Var
Şifreleme Motoru Var
Donanım Hızlandırmalı Kod Dönüştürme Var
Sistem Belleği Yerleşik 8 GB (genişletilemez)
Maksimum Bellek 8 GB
Flash Bellek 4 GB (Çift önyükleme işletim sistemi koruması)
Sürücü Bölmesi 4 x 3,5 inç SATA 6 Gb/sn
Sürücü Uyumluluğu 5 inç SATA sabit disk sürücüleri - 2,5 inç SATA katı hal sürücüleri
Çalışırken Değiştirilebilir Evet
M.2 Yuvası 2 x M.2 2280 PCIe Gen 3 x1
SSD Ön Bellek Hızlandırma Desteği Var
2,5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası 2 (2,5G/1G/100M/10M)
5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası (5G/2.5G/1G/100M) PCIe genişletme kartı ile isteğe bağlı
10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası PCIe genişletme kartı ile isteğe bağlı
PCIe Yuvası 1
Disk Sayısı 4 Disk
Kasa Tipi Tower

Ürün Değerlendirme Puanı:

 • 0
0 kullanıcı değerlendirmesi

Kullanıcılardan %0 oranında olumlu değerlendirme aldı

Değerlendirme için bayi girişi yapmanız gereklidir.
 • Fiyat/Performans

  %0

 • Ürün Kaliyesi

  %0

 • Yetkili Servis

  %0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0

 • 0 Yıldız

  0


Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamıştır.